درباره فرازدانش

دبیرستان فراز دانش در سال 1381 توسط موسسینی که خود از مدیران ارشد حوزه تعلیم و تربیت بودند آغاز به کار کرد. این دبیرستان در طول 18 سال، با شعار مدرسه اخلاق تلاش کرد محیطی آرام، توام با دوستی به همراه تعاملی سازنده و مناسب بین عوامل مدرسه و دانش آموزان و اولیاء فراهم آورد.

لذا تحقق این مهم باعث شد در دبیرستان فرازدانش، بستری بوجود آید برای بالارفتن انگیزه لازم در فضای رقابتی سالم توام با اجرای طرح های آموزشی متناسب با نیاز دانش آموزان و خانواده ها در سایه نظام مدیریتی و اجرایی کارا و اثر بخش.

اثر این چرخه سالم مدرسه ای شاداب و استاندارد متناسب با سن و پایه و رشته تحصیلی دانش آموزان در 6 کلاس و دو رشته ریاضی و تجربی و با تعداد محدود 110 نفر دانش آموز گزینش شده در کنار 30 نفر از عوامل آموزشی و اجرایی توانمند باعث افزایش اعتماد به نفس و تقویت روحیه مستقل برای دانش آموزان شد تا در پناه آن ، نیروی بالقوه فرزندانمان در جهت ابتکار، تفکر و خلاقیت ، به حداکثر پتانسیل خود افزایش یابد و نتیجه آن کسب نتایج درخشان آموزشی، فرهنگی ، هنری و ورزشی و همچنین قبولی های فوق العاده صدها نفر از عزیزانمان در دانشگاه های سراسری در طول این 18 سال گذشته شده  که خود موید رویه و عملکرد صحیح و حرفه ایی دبیرستان فرازدانش است.

حرف آخر آنکه فرازدانش مجموعه ای است پویا و مناسب برای فرزندان خانواده هایی که دغدغه آینده عزیزانشان را دارند. 

برای باز شدن فرم اینجا کلیک کنید